Internet i usługi dla użytkowników indywidualnych

Dlaczego warto z nami współpracować?

Cyberbezpieczeństwo

Aby podwyższać poziom bezpieczeństwa swoich klientów nie spoczywamy na laurach, poprzez „Continuous Improvement”, czyli proces ciągłego doskonalenia, staramy się zawsze być na bieżąco w kwestii cyberbezpieczeństwa. Naszym celem jest nie tylko analiza zdarzeń związanych z bezpieczeństwem urządzeń po stronie operatora, ale także tego co dzieje się na końcówkach klienckich, korzystając z rozwiązań klasy SIEM.

Współpraca z innymi podmiotami

W celu zapewnienia odpowiedniej ochrony, nie tylko doskonalimy własne procesy, ale także współpracujemy z innymi podmiotami. Posiadamy ponad 50 źródeł IOC z danymi dotyczącymi sieci Botnet, C&C czy Ransomware. Jako operator staramy się blokować zagrożenia już na pierwszej linii, czyli po ruchu IP, czy zapytaniach DNS przechodzących przez nasze serwery.

Routery dla domu w opcji Zero-Effort

Routery które dostają państwo od nas w ramach korzystania z usługi dostępu do Internetu nie wymagają od Użytkownika żadnych czynności konfiguracyjnych. Wszelkie zmiany mogą być realizowane poprzez nasz BOK lub w przyszłości poprzez serwisy automatyczne.

Rozwiązania Endpoint

Bezpieczeństwo to nie tylko infrastruktura operatora, ale także ochrona końcówek w swoim domu, niedługo przedstawimy ofertę oprogramowania służącego do ich ochrony.